Neden?

Önce insan diyerek yola koyulduk.Yeryüzünün en değerli ve kıymetlisi insan için yaşamın; "BEN'DEN ÖZ'E, ÖZ'DEN BİR' E EVRENSEL GELİŞİM" yolculuğu olduğuna inanıyoruz.

Bu yolculuğun amacı; RUHSAL BÜYÜME. Zor ve meşakkatli ama bir o kadar da keyifli ve heyecanlı !

En huzurlu anlarımız; zorlukların, mücadelelerin zaferle sonuçlandığı, yada başka bir aydınlanma sağladığı, hedeflerimize ulaştığımız, üzüntülerimizin neşe ile sonlandığı , kaygılarımızın ve korkularımızın ise gereksiz olduğunu fark edip özgürleştiğimiz anlardır. Bu huzur duygusu, gönlümüzün derinliklerinden gelen oooohh dediğimiz bir duygudur.

Kişinin gerçek huzuru yaşaması yönünde farkındalık kazandırır.

Yaşam serüvenimiz, herkese doğuştan verilen özel bir plan dahilinde gelişir. Herkesin serüveni yada planı kendine özgüdür. İnsan aynı zamanda özgür iradeye de sahiptir. Bu iki ifade birbiri ile çelişiyor gibi görünse de aslında birbirini tamamlamaktadır. Özgür irademizi yani seçimlerimizi, evrensel bütünlüğünde farkında ve bilinçli bir sorumlulukla kendi yaşam planımızı gerçekleştirme ve kişisel olgunlaşma yönünde kullandığımızda gerçek başarı, mutluluk, sevgi, coşku ve huzuru yaşarız.

Kişinin yaşam amacı yada planının farkındalığını ve bu planı bir vizyona dönüştürmede katkı sağlar.

En temel değerleri Evrensel Değerlerdir. Koçluk , danışmanlık ve eğitim çalışmalarımızı ve yaşam biçimimizi önce evrensel değerler zemininde konumlandırırız.

Bu değerler;
 • İnsana ve onun düşünce ve seçimlerine saygı
 • Sevgi ve paylaşım
 • Dürüstlük
 • Adalet
 • Güven ve samimiyet
 • Birlik ve bütünlük ve görev bilinci


 • Kişilerin kendi yaşamlarında, evrensel değerlere uygun yüksek bilince ulaşmaları ve bu bilincin insana ve evrene sağladığı katkı konusunda farkındalık kazandırmayı amaçlar.

  Kim olursa olsun, geçmişte ne yaşamış olursa olsun; kendini geliştirmek, daha bilinçli olarak yaşam amacını , hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek, daha başarılı , mutlu, keyifli, özgür ve huzurlu yaşamak isteyen yada kendi hayatının yöneticisi olmak isteyen, bilgiyi, sevgiyi, değerleri, gelişmeyi paylaşmayı seçen herkes için var.

  Biz sizlerle birlikte paylaşımı, gelişmeyi, büyümeyi , özgürleşmeyi seçiyoruz.

  Sevgi ve Saygılarımızla
  Nuray Güngöroğlu
   
  BİZ KİMİZ?
  Neden?
  Misyon & Vizyon
  Nuray Güngöroğlu
  KOÇLUK
  Koçluk Hakkında
  Koçluk Sürecimiz
  Bireysel Yaşam Koçluğu
  Kurumsal Koçluk
  EĞİTİM DANIŞMANLIK
  Astroloji
  Eğitim ve Seminerler
  ÖZEL PROGRAMLAR GALERİ GÖRÜŞLERİNİZ BİZE ULAŞIN

  MEGA TASARIM   |  Tüm Hakları Saklıdır. Nuray Güngöroğlu © 2014