Nuray hanım merhaba, Öncelikle size desteğiniz ve koçluğunuz için çok teşekkür ederim.Hayatta bazı olayların bizi harekete geçirmek için kapılar açtığının göstergesiydi bence bu buluşmamız.İyi ki de hemen organize ettik, ve kendim ve kariyerim için önemli hissettiğim bu dönemde benim için çok faydalı oldu.Öncelikle her bireyin değerli olduğu, bu değerimizi bilirsek hem kendimize, hem çevremizdekilere daha faydalı olacağımızı fark ettim sayenizde.Kendine güvende yıllardır aşmaya çalışıp aşamadığım durumlarda nasıl hareket etmem,olaylara nasıl yaklaşmam gerektiğini gördüm.Kendi kişilik özelliklerimi daha yakından tanıdım ve bunda daha önce bilmediğim yükselen burcumu da belirlemenizin çok etkisi oldu.Bu kişilik özelliklerimden hangisini ne tür olaylarda ve iş hayatında nasıl ön plana çıkartmam gerektiğini olaylar üzerinden çalıştık.Eksik taraflarımı nasıl iyileştirmem konusunda önemli tüyolar aldım sizden.Bu kısa süre içinde gerçekleşen olumlu gelişmeleri de beraber değerlendirdik sizinle.Umarım zaman içerisinde sizinle paylaşacağım olumlu çok daha fazla gelişme gerçekleşir. Tekrar teşekkür ederim. Sevgilerimle

M.İ. ( Mühendis)


Sevgili Nuray Hanımcım J ,

Sizinle yaptığımız çalışmalarımızda kendimi tanıma, pozitif yapılanma, stresle başa çıkma yöntemleri ,sahip olduğum özellikleri keşif ve bu özelliklerimi doğru ve kontrollü kullanma , iletişim becerileri konularında bana olan inanılmaz katkı ve yardımlarınıza ,özverinize ,sakin , sabırlı ve nazik tavırlarınıza ne kadar teşekkür etsem azdır . Kısa zamanda kendimde başardıklarıma (özellikle pozitif düşünce ve stresle baş etme ) çok seviniyorum . İyi ki sizi tanıdım iyi ki varsınız .Kendimi şanslı hissediyorum. Ve sizi çok seviyorum JÇalışmalarınızda başarılarınızın artarak devam etmesi dileğimle SEVGİ VE SAYGILAR JN.I. (Eğitim Görevlisi)


Nuray hanim; Siz benim dunyami degistirdiniz. Size ne kadar teşekkür etsem azdir. Benim hamilelik dönemim çok zor geçmesine rağmen, siz hep yanimdaydınız.Telefon ile yaptığımız, her seansda, kendimi yeniden dogmus gibi hissettim. Sizin,benim hayatimda cok ozel yeriniz var. Kızım simdi 2 yaşinda, onunla beraber yeniden dogdum. Sizin sayenizde, hayata bakisım degişti. Yazmak istediğim daha daha cok seyler var ama bunlar anlatilmaz ancak yasanilir. Gercekten Nuray hanim siz, dogru zamanda ve en çok ihtiyaç hissettiğim zamanda karşıma çıktınız. Çok mutluyum, hayata yeni bir pencere acmak isteyen herkese sizi tavsiye ederim.Artık hayat benim için cok cok guzel. Çok teşekkürler.

C.C.Y. (İş yeri yöneticisi)


Nuray hanımcım, web sayfan çok güzel olmuş sana inşallah bol başarılar getirir ben getireceğine eminim. Çünkü benim yaşam koçumsun ve sen bana hedeflerimi gerçekleştirmeyi sen öğrettin. Şimdi çok mutluyum bundan sonra da diğer planlarımı gerçekleştiricem. Artık yapabileceğime inanıyorum.Sayenizde. sizi çok seviyorum.

G.A. (Çalışan)
 
BİZ KİMİZ?
Neden?
Misyon & Vizyon
Nuray Güngöroğlu
KOÇLUK
Koçluk Hakkında
Koçluk Sürecimiz
Bireysel Yaşam Koçluğu
Kurumsal Koçluk
EĞİTİM DANIŞMANLIK
Astroloji
Eğitim ve Seminerler
ÖZEL PROGRAMLAR GALERİ GÖRÜŞLERİNİZ BİZE ULAŞIN

MEGA TASARIM   |  Tüm Hakları Saklıdır. Nuray Güngöroğlu © 2014